DESIGNERS

Federico Delrosso

İç mimar / Tasarımcı

2001 yılından beri Milano’daki stüdyosunda mimarlık ve tasarımcılık yapan Federico Delrosso, özellikle iç mekan ve ürün tasarımlarındaki başarılarıyla tanınıyor. Bir binanın mimarisi ile iç mimarisinin bir bütün olduğunu öne sürerken, doğallığa ve doğal malzemeye de önem veriyor.

Mekanların enerjisine vurgu yapan, mekanın ruhuna ve çevreye saygı duyan Delrosso, projelerini minimalist ve natüralist bir yaklaşımla tasarlıyor. Bir süredir Balin markası için tasarladığı sandalyelerle fark yaratıyor.

Burçe Naz Gönen

İç mimar / Tasarımcı

Politecno di Milano’da mimarlık eğitimi alan Burçe Naz Gönen, Milano’da ünlü mimarlar ile birlikte çalıştı. Türkiye’ye döndükten sonra iç mimarlık ve tasarım alanında kendi stüdyosunu açan Gönen, villa ve daire projelerinin yanı sıra kurumsal firmalara koleksiyon, showroom, mağaza ve stant tasarımları da yapıyor. Tasarımlarında cesur çizgiler ve formlar kullanıyor ve renklerle çarpıcı mekanlar yaratmayı seviyor.

Özel mobilya tasarımındaki yeteneklerini Balin markasında da hayata geçiren Gönen; farklı dokuları, materyalleri, eski ve yeniyi harmanlayan tasarım çizgisini tercih ediyor.

Sefa Elmas

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Sefa Elmas’ın tasarım tutkusu, üniversite eğitiminin öncesinde kendini göstermeye başladı. Lise yıllarından başlayan endüstriyel tasarım yeteneklerini, önde gelen çeşitli eğitimlerle destekledi. Sadece mesleki gereklilik olarak değil, yapmaktan da keyif duyduğu bir alanda ilerlemeyi seçen Elmas, lisans eğitimini de Endüstri Ürünleri Tasarımcılığı bölümünde tamamladı. 2017 yılından bu yana sektörde yer alan Elmas, bir süredir Balin ailesinde görev yapmaktadır.

E-Bültene Kayıt Olun

Kurumsal duyurular, yeni ürünler ve en güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olun.